Wilt u een abonnement op Food Industry?

Of een abonnement op Brood & Banket of Food & Meat?

Of wilt u  een abonnement op Restaurant Business, Hotel Business, Café & Bistro, Catering & grootkeuken of Frituur & Snacknemen?

Neem dan contact op met EMG-helpdesk, Vlasstraat 17 | B-8710 Wielsbeke | tel: 056 60 73 33 | fax: 056 61 05 83 | email: info@evolution.be

Contact: Uitgeverij Evolution Media Group bvba

Contact redactie:

Mieke Witdouck

m.witdouck@evolution.be

0475-89 59 22

Piet Desmyter | p.desmyter@evolution.be | 056-60 73 33

Geert Van Lierde | geert.van.lierde@evolution.be |  0475 34 23 47

Contacten publiciteit:

Annick Bauwens | a.bauwens@evolution.be | 0476-68 36 67

Cis Engels | c.engels@evolution.be  |  0475 -42 35 75

Michèle Grassi | m.grassi@evolution.be | 0475- 89 59 21

Robert Vandeweghe | r.vandeweghe@evolution.be | 056-62 78 13